Gry na Tableta

Mobilne gry dla dziewczyn na smartfona i tableta

 

Wojna Czołgów

167
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 10.0. Liczba ocen: 1.
Chwileczkę...

Wojna Czołgów (Neon Battle Tank) – A jak Ty zapatrujesz się na wojnę czołgów? W każdym levelu masz do wykonania misję – obronić cenny skarb przed wrogimi najeźdźcami. A więc nie pozostaje Ci nic innego jak wsiąść w pancerny pojazd i nawalać do przybyszów, którzy zagrażają Twojemu istnieniu. Gra mimo prostej grafiki wciąga ponieważ ma bardzo przyjazne sterowanie, szybkość reakcji i sentymentalny (dla starszych użytkowników) wygląd przypominający lata Atari.
W każdej misji musisz rozwalić odpowiednią liczbę wrogów, aby zaliczyć level, nie tracąc przy tym cennego skarbu. Wrogie czołgi będą coraz bardziej odporne i wyposażone, jednak my likwidując je także zyskujemy bonusy w postaci nowej broni czy tarczy.

Sterowanie - palcem na tablecie i smartfonie, myszką na komputerze.

Aktualnie grasz w Wojna Czołgów - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Zręcznościowe. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...


© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry na Tableta