Gry na Tableta

Mobilne gry dla dziewczyn na smartfona i tableta

 

Księżniczka Anna u Fryzjera

28
Trwa ładowanie gry...
Jeszcze nie oceniano.
Chwileczkę...

Księżniczka Anna u Fryzjera (Ice Princess Real Haircuts) – Księżniczka Anna prywatnie siostra Elsy z Krainy Lodu nie szczególnie była zainteresowana ceremonią koronacji Elsy. W końcu to nudne przyjęcie, poprzedzone długimi przemówieniami i występami mało śmiesznych komików. Jednak gdy sama Elsa poprosiła Annę o przybycie na tą ważną dla niej uroczystość Anna zmieniła zdanie i był gotowa pójść choćby już, teraz.. Hola, hola! A co z wyglądem? Przecież tam będzie mnóstwo ludzi, a może pojawi się książę? – zdawało się mówić sumienie. I dlatego nasza księżniczka postanowiła zadbać o siebie jak nikt inny i do tego dobrze się bawić w towarzystwie świeżo upieczonej królowej Elsy.
Włosy! To pierwsza rzecz jaką należy zrobić! – pomyślała Anna i przystąpiła do pracy. Przycinaj, skracaj, prostuj i kręć z pomocą profesjonalnych narzędzie fryzjerskich. Potem farbuj, dodawaj spinki i inne akcesoria, aby osiągnąć fryzurę o jakiej marzy Anna. Na końcu przejdź do strojenia księżniczki aby cała wyglądała oszałamiająco jak jej fryzura.

Sterowanie - palcem na tablecie i smartfonie, myszką na komputerze.

Aktualnie grasz w Księżniczka Anna u Fryzjera - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Anna. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...


© 2013 - 2017. All Rights Reserved. Gry na Tableta