Gry na Tableta

Mobilne gry dla dziewczyn na smartfona i tableta

 

Fryzurka Apple White

603
Trwa ładowanie gry...
Rating: 7.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Fryzurka Apple White (Pure Princess Real Haircuts) – w tej grze musimy zadbać o fryzurę nie byle kogo bo samej Apple White z Ever After High. A Apple White to nie kto inny jak córka Królewny Śnieżki z bajki „Królewna Śnieżka i Siedmioro Krasnoludków”. Apple posiada piękne długie blond włosy w przeciwieństwie do jej mamy, która jest typową brunetką.
Naszym zadaniem w tej grze jest wybrać dla Apple White odpowiednią fryzurę – mamy sporo dostępnych narzędzi takich jak nożyczki, szczotkę, maszynkę, a nawet coś na porost włosów;) – nie musimy się więc martwić że za dużo obcięliśmy. Kolejne akcesoria fryzjerskie to oczywiście suszarka, prostownica, lokówka i cała paleta farbek. Na koniec zaopatrz księżniczkę w odpowiedni strój i dodatki. Jak będzie wyglądać Apple White? Wybór pozostawiamy w Twoich rękach.

Sterowanie - palcem na tablecie i smartfonie, myszką na komputerze.

Aktualnie grasz w Fryzurka Apple White - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Fryzjer. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry na Tableta